Agro Termal

Hakkımızda

Yediyol’un yenilikçi ruhunu tarım sektörüne taşıdığı, sürdürülebilir ve
teknolojik tarım markasıdır.

Jeotermal Teknolojik Seralar

Agro Termal seralarında kullanılan jeotermal ısıtma sistemleri ve son teknolojik otomasyon sistemleri sayesinde 12 ay boyunca verimli bir üretim yapılabiliyor. Yenilenebilir jeotermal enerji kullanımı ile yüksek miktarda enerji tasarrufu sağlanıyor.

Geleneksel seralara kıyasla yüksek miktarda enerji tasarrufu

Jeotermal ısıtma sistemleri ile 12 ay üretim ve artan mahsul verimliliği

Agro Termal, Tarımın Temiz Hali

Jeotermal teknolojiler kullanılan Agrotermal, domates yetiştirilmesi için gerekli tüm kriterleri bilgisayar otomasyon sistemi ile sağlamaktadır.

Seranın içinde bulunan neme, ışığa, ısıya ve rüzgâra duyarlı sensörlerin bilgisayara ilettiği veriler doğrultusunda kontroller otomatik olarak yapılmaktadır.

Jeotermal Enerjiyle

Modern Tarım
Maksimum Verim

Yenilenebilir jeotermal enerji kullanılarak modern tarımda, birim alanda daha düşük maliyetler ile daha yüksek gelir elde etmek amaçlanmıştır.

Agro Termal, üretim yapılan kapalı alan büyüklüğü ile sadece Türkiye'nin değil, aynı zamanda Avrupa'nın en büyük serası olmayı hedeflemektedir.

Sürdürülebilir jeotermal enerjiyi son teknoloji tarım sistemleri ile birleştirerek örtü altı tarımda üretimi en verimli hale getirmektedir.

Sürdürülebilir Gelecek

Agro Termal Seralarında Kadın İstihdamı %90 oranında

12 ay / 4 mevsim verimli tarım yapılan Agro Termal tesisleri, topluma katkı sağlarken aynı zamanda sürdürülebilir tarım uygulamaları ile çevreyi koruyor. Jeotermal ısıtma sistemleri sayesinde yıl boyunca verimli bir üretim elde edilirken çevreye verilen zarar minimum düzeye iniyor.

Yatırımımız hem bölgesinde hem de Avrupa’da kendinden söz ettirecek teknolojiyle yapılmıştır.

Jeotermal Teknolojik Sistemleri Kullanarak En Yüksek Üretim Verimini Elde Etmeyi ve Çevresel Etkiyi Minimuma Düşürmeyi Hedefliyoruz.

SERALARIMIZ