Teknolojik Sera

Tesislerimiz

Üst düzey otomasyon ve jeotermal teknolojik ısıtma sistemleri ile donatılmış olan Agro Termal tesisleri, tarımda yeni bir çağ başlatıyor.

Verimsiz Arazilerde Verimli Tarım

Agro Termal'in jeotermal ısıtmalı teknolojik seralarında kullanılan topraksız tarım yöntemleri ile verimsiz araziler verimli seralara dönüşüyor.

Konya/Tuzlukçu’da 50.016 m² alanda kurulan jeotermal ısıtmalı teknolojik seralar, verimsiz arazilerde kurularak verimli toprakların korunmasını sağlıyor.

Teknolojik Seralarda

Topraksız Tarım & Doğal Üretim

Jeotermal ısıtma sistemlerimiz, seralarımızda her mevsim ideal sıcaklık ve nem koşullarının elde edilmesini sağlıyor. Böylece yıl boyunca devamlı ve verimli üretim yapılabiliyor.

Agro Termal seralarında jeotermal enerji en iyi şekilde değerlendiriliyor. Doğadan gelen ısı ile sürdürülebilir ve çevre dostu tarım yapılıyor.

Gelecekte yaşanabilir bir dünya için modern bilimin çözümlerini benimsiyoruz. Kimyasalsız ve hormonsuz üretim yapıyoruz.

Jeotermal Isıtmalı Teknolojik Seralarımız

Topraksız teknolojik seraların kurulması için en uygun yerler verimsiz topraklardır. Böylelikle doğal kaynaklar korunur ve verimsiz bölgelerde verimli tarım sürdürülebilir.

SERALARIMIZ